ASTROLOJİ 

DANIŞMANLIĞI

Astroloji danışmanlığı insanın kendini ve varlık sebebini anlama yolunda atabileceği çok büyük ve önemli bir adımdır...

Oğuzhan Ceyhan Astroloji Ekolü olarak, batı astrolojisinin, doğu astrolojisinin; Hint ve Tibet, hatta eski Mısır Astrolojisinin verileri ile harmanlayarak psikolojik, ruhsal tabanlı bir karma astrolojisi çalışması yapıyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi bu çok detaylı hesaplamaların yapıldığı, uzun ve çok ciddi bir çalışma. Bu çerçevede size, kendi öz gerçekliğiniz ile ilgili ve yaşam yolunuzda daha tatminli, huzurlu olabilmeniz için ipuçları paylaşıyorum.

İçine doğduğumuz ailenin ve koşulların bize dayattığı inançlar, algı ve düşünce biçimleri, başımıza gelen olaylar, hatta travmalar ile oluşan ve çok büyük bir bölümünün farkına bile varmadığımız bilinçaltı programlamaları hayatımızı yönetiyor, kendi gerçekliğimizi yaratıyor. Özgür seçimlerimiz sandığımız seçimlerimiz, büyük olasılıkla bize ait bile olamayabiliyor. İşte, birlikte bunların üzerine çıkıp, büyük resimden bakıp kendi gerçekliğimizi göreceğiz. Sizin gerçeğinizi. Gerçek kimliğinizi ve potansiyelinizi. Astrolojik harita tüm bu verileri içeren olağanüstü bir bilgi hazinesi, tam bir “kendini kullanma kılavuzu”.

Doğru astrolojik haritayı çıkarabilmek için sizin tam doğum anınızdaki gökyüzünün verileri ile çalışmamız gerekiyor. Yani doğum saatinizin net olması çok önemli. Doğum saatiniz net değilse, olabildiğince dar bir aralıkta, doğmuş olabileceğiniz saat ile ilgili bilgiye ihtiyacım var. Doğum saatinin net olarak belirlenmesi ayrı bir çalışma ve ayrı ücrete tabidir. 

Bu yolculuğa birlikte çıkmak isterseniz, bana yazabilirsiniz: ea@ebrualtan.com.tr

Keyifli bir danışmanlıkta buluşmak dileklerimle.

 

Sevgiler,

 

Ebru Altan